Зајаче бухти светло кафеава 18х18
  • Неодамнешно

Зајаче бухти светло кафеава 18х18

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надградете го вашиот простор за живеење естетски, со овој зајаче бухти фрлаат перница од Харпер Лејн. Оваа исклучителна перница за фрлање мери 18х18 инчи, со забавен и елегантен дизајн. Декоративната перница може да се исчисти за лесна грижа и ќе донесе секој простор за живеење во живот. Комплетот вклучува 1 декоративна перница 18x18 инчи место чисто за лесна грижа Висок квалитет на лице е полиестер микрофибер грб е полиестер микрофибер полиестер исполнет земја со потекло : Кина Bunny Buns Pillow Light Brawn 18 X18.