Чуда нација со долги ракави екипаж на вратот графички пижами пакет
  • Неодамнешно

Чуда нација со долги ракави екипаж на вратот графички пижами пакет

DEN 286.24

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Новороденче девојче спиење-n-игра од Wonder Nation е симпатична и удобна, а достапна е по голема вредност и разновидност. Направено од 100% органски памук за да ја задржи пријатната, овие нозе со спиење N-Play имаат разнобојни обрасци отпечатени низ целиот свет и предно затворање со целосна зип со превртена патент за лесна промена на пелена. Долги ракави со затворено подножје. Големина е достапна до 9м. Новороденче спие и игра пижами од Wonder Nation. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогнеме на децата безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. Затворање на поштенски преден дел. 100% органски памук. Машина за перење. Увезени.