Gatorade Fast Twitch Cool Blue Arloated Energy Drink, Оз, пакет
  • Неодамнешно

Gatorade Fast Twitch Cool Blue Arloated Energy Drink, Оз, пакет

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Воведување на Брз Twitch, нов енергетски пијалок од Gatorade. Развиен со 200 мг кофеин за да им помогне на спортистите да го насочат умот и да го наполнат телото за атлетски перформанси. Вклучува 12 (12 мл) шишиња со брз енергетски пијалок за грч, ладно сино вкус. Нов енергетски пијалок од Gatorade. Достапно во 6 одлични вкусови : јагода лубеница, ладно сино, замрзнување на глечерот, тропско манго, портокалова, јагода лимонада. 200mg кофеин за да помогне во запалување на електролити на моќност и атлетски перформанси. Нулта шеќер. 100% дневна вредност на витамини Б6 и Б12.