Чаир за лого НЦАА Алјаска Чаир за платно
  • Неодамнешно

Чаир за лого НЦАА Алјаска Чаир за платно

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој стол за платно има две прилагодливи потпирачи за рака со држач за чаша од одмор на десната рака. Willе седи до 225 фунти. Лого Алјаска Чаир за платно на платно : мерки за седишта 22 "x 22" со единечно слоевито 600 платно од дени. Карактеристики 2 прилагодливи потпирања за рака со држач за чаша од одморот на десната рака. Логото прикажано на предната и задната страна на потпирачот за глава, како и торбата за носење. Седишта до 225 фунти. 6-месечна гаранција за ограничена одговорност.