Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боење 19 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза
  • Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боење 19 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Мешана книга за боење 19“ платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.