Позадина на Кенет Jamesејмс Лаила
  • Неодамнешно

Позадина на Кенет Jamesејмс Лаила

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Органските стрии во организираните ленти ја прават позадината на Кенет Jamesејмс Лаила, динамичен избор за вашите wallsидови. Оваа позадина што не е ткаена, што може да се перат, доаѓа во избрани опции за боја. Една ролна опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Димензии : 396 W x 20,5h in. Roll. Моделирана тема достапна во најразлични бои. Незавиден, неткаен материјал. Перење и стриптиран. 25 in. Повторете ја шемата.