Подобри домови и градини на отворено меламин и салата за сервирање сет
  • Неодамнешно

Подобри домови и градини на отворено меламин и салата за сервирање сет

DEN 1599.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој сет за сервирање на салата од меламин е доволно тежок за абење и солза на семејни оброци, но сепак доволно за да работи на вечера. Функционални и лесни, тие работат за начин на живот на секојдневно живеење, трансформирајќи го секој собир во големо искуство. Сет за сервирање со крем салата? Комплетот вклучува еден сад за сервиси и салата што служи вилушка / лажица; ? Направено од меламин? Врвна машина за миење садови безбеден? Не за употреба на микробранова печка или печка? БЕСПЛАТНО 1 ПЦС за сервирање : 12*12*3.1in (30,7*30.7*8.0cm) 1pc вилушка за салата : 12.6*3,5*0.63in (32.0*9.0*1.6cm) 1pc Сала за салата : 12.6*3.5*0.63in (32.0 (32.0 (32.0 (32.0 *9.0*1,6см).