Канцеларија за канцелариски акцент на кадифе, модерен модерни средно-бек на грб, вртливата, извршен претседател на столот на задачи со меко седиште, столче за вртењ
  • Неодамнешно

Канцеларија за канцелариски акцент на кадифе, модерен модерни средно-бек на грб, вртливата, извршен претседател

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долг опис : Канцеларискиот стол е идеален за секое секојдневно или професионално работно подрачје. Обезбедува удобна поддршка со пријатна и удобен дизајн. Внимателно изработено, се одликува со криви дизајн на потпирачот за грб, прилагодливо седиште за лифт и база со пет starвезди со тркала за лесна подвижност. Карактеристики : Канцелариски стол • Седиште за вртење со 360 степени, и прилагодлива висина на лифт • Подготвен заден и седиште • рака : наклон • Метална база : 5-starвездена база W/Casters Assembly Потребно : Да Стил : Модерна завршница за слободно време : кадифена ткаенина и златни нозе ОСНОВИ Материјали : метал, тапациран (седиште), тркачи, димензија на иверица од иверица : 23.43 "x 23.43 " x31.30 ~ 34.25 "H Sumente : 28.74 "*23.23 "*18.11 Длабочина : 17.32 ”N.W : 10.5kgs G.W : 12,5 кг Максимална тежина капацитет : 250pound Velvet Accent Office Choter, Aukfa Modern Mid-Back Tufted 360 степени вртливата, извршен стол за задачи со меко седиште, вртење на обвивката за обвивка, беж.