Без граници јуниори плус големина панталони панталони
  • Неодамнешно

Без граници јуниори плус големина панталони панталони

DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нема граници плус големина панталони панталони за победа! Назад и подобро од кога било, овој забавен стил на панталони со плус големина е совршен за вашиот секојдневен обичен изглед. Loveе го обожавате Baggy Fit, Pop of Color и секако џебовите. Создадете симпатичен изглед со бебешки чевли и тениски чевли, овие панталони се разноврсен омилен и забавен, модерно откритие. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Fit : Преголема. Затворање : Предниот дел на копчето. Ockебови : две странични џебови; Две џебови. Карактеристики : Прилагодливи бунари на полите. Женски плус големина падобран панталони од без граници.