FETCO 11.25-in од 9,25-во Loki Block Block Picture Shath Сет од 2
  • Неодамнешно

FETCO 11.25-in од 9,25-во Loki Block Block Picture Shath Сет од 2

DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дали сакате да зачувате меморија од специјален настан или празник? Оваа шармантна рамка ви овозможува да покажете слика од минатите собири. Со модерен дизајн на блок во боја, оваа декорација има интригантен стил. Наизменичните бели и сини нијанси емотираат мирна енергија, додека деловите од дрво имаат рустикален изглед. Овие потресени детали му даваат на неговиот излитенат стил на шик и го прават совршен за крајбрежните колиби или дури и домови од фарма. Неговата густа рамка од дрво е поддржана од здрав црн штанд, овозможувајќи ви да прикажете фотографија од 5-in x 7-во на која било површина на таблети по ваш избор. Без разлика дали ќе го поставите на ноќните простории во спалната соба, гардеровите или дури и мантија, оваа рамка за слики е совршена за додавање на поканувачко и пријатно чувство на кој било простор. Секоја рамка за слики во боја на Локи во овој сет од две мерки ширина 9,25-во долга 11,25-ин, и секоја има една 5-ин-x 7-во фотографија. Има две 5x7 фотографија; Секоја рамка мери долга ширина од 9,25-во X 11,25-ин; Кафеав, сино и бел дизајн; Модерен стил; Поради рачно изработената потресена природа на овој производ, секоја завршница ќе биде уникатна.