Девојки графички активни резервоари, маица со вратоврска и перформанси Капри ЛЕГ, 3-парчиња активен сет, големини 4-16
  • Неодамнешно

Девојки графички активни резервоари, маица со вратоврска и перформанси Капри ЛЕГ, 3-парчиња активен сет, големини

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

'Llе се чувствува удобно и симпатично кога е активна во овој 3-парчен поставен од RBX. Измешајте ги и совпаѓаат врвовите за повеќе избори за облека, таа може да ги изврши своите најдобри. Маица и известувачки хеланки. Без ракави : вратот на лажичката; графички принт од предната страна; Детали за сјајот однапред. Маица : вратот на екипажот; капачиња на капа; цврст; Затегнат акцент на вратоврска на полите. Легави : Еластична половината; Севкупно омбре виножито печатење. Влага за губење. Супер мек. Врвови : 60% памук/40% полиестер; ХЕЛГИ : 85% полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активна облека со 3 парчиња сет за девојчиња од RBX.