Нараквица за време и бисер на време и миризба, 3-пакет
  • Неодамнешно

Нараквица за време и бисер на време и миризба, 3-пакет

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Започнете ги вашите стабилни креации со оваа елегантна нараквица 3-пакет од време и TRU. Овој сет од три има една нараквица од бисер, една нараквица со ланец на кабелски врски и една нараквица со ланец на врски. Исклучиво на. Вклучува 3-пакет : една нараквица од бисер, една нараквица со ланец на врски и една нараквица за ланец на кабелски врски. Метал : метал со златен тон. Должина : Фаукс бисер : 9,5 ”; Линк на ланец : 9,5 ”; Врска на врвот : 10.3 ”. Затворање : Затворање на пролетниот прстен. Акценти : Фаукс бисер. Карактеристики : Хипоалергичен. Белешка : Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена за да се прикажат детали . Фаукс на нараквица од бисер 3-пакет од време и Тру.