Aukfa Cooker Coop, 19. Ft Голем метал прошетка во пилешко трчање со покривка за отворено, двор, фарма
  • Неодамнешно

Aukfa Cooker Coop, 19. Ft Голем метал прошетка во пилешко трчање со покривка за отворено, двор, фарма

DEN 4095.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако чувате животни од кокошки, птици, зајаци, мачки, патки, кокошки, итн. Материјал за рамки : Метал. Големина на пакетот : 78 ”l x 15” w x 6,8 ”h; 97 л. Дизајнот на мрежната линија му дава на вашата живина совршена визија и можност да и пристапите на тревата. Овие пилешки кокошки не се само за кокошки, нашите висококвалитетни големи метални кафези се исто така совршени за зајаци, птици и друга живина. Обезбедување на неговата издржливост и отпорност на 'рѓа и корозија.