Време и време женски џемпер со кратки ракави со кратки ракави
  • Неодамнешно

Време и време женски џемпер со кратки ракави со кратки ракави

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој џемпер со висок екипаж на ракав на лактот е мода "што мора да има ". Тоа е меко и пријатно додека е лесен и возвишен. Theенската плетена точка е нагласена со металик сјај и текстуриран предиво од Рејон и е компензиран со ребрестиот трим. Со вистинскиот допир на сјајот, овој џемпер е совршено биро за вечера! Може да биде пообилно со вашиот омилен пар фармерки или облечени за ноќна ноќ, спарена со вашите омилени дното. Beе ви биде тешко да изберете само една боја! Предлагаме да пробате неутрална (или црна или беж) заедно со цутот како одличен поп на боја. Време и Tru Women's Topelle Plit Christ Sweevet Jumper.