Mohawk Home Prismatic Horatio Gold Transetion Ornativeal Oriental Oriental Precision Printed Area reg, 5'x8 ', тен и злато
  • Неодамнешно

Mohawk Home Prismatic Horatio Gold Transetion Ornativeal Oriental Oriental Precision Printed Area reg, 5'x8

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опасното злато од злато ја дефинира богатата естетика на оваа област. Мерење на 5 'x 8', овој килим е идеален за официјално јадење или украсна просторија за седење. Уживајте во својата полиестерска конструкција што се позајмува на трајност и одржливост. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 5'x8 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.