Продавницата за лице yehwadam ревитализирајќи ја суштинската се-во-едно магла за лице, 120 ml
  • Неодамнешно

Продавницата за лице yehwadam ревитализирајќи ја суштинската се-во-едно магла за лице, 120 ml

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа суштинска, ревитализирачка, сите во една серумска магла се формулираат со енергија на корејските природни состојки за да се обезбеди непосредна хидратација и исхрана како што се менуваат условите на кожата. Фина, природна навлажнувачки состојки подарок природен и влажен сјај на кожата. Ревитализацијата на Yehwadam е совршена рана линија за нега на кожата против стареење, што го носи вродениот здрав сјај на кожата со помош на традиционалните корејски билки, женшен и цвеќиња. Производите на Yehwadam се направени со природни корејски состојки обработени со традиционални методи пренесени од една генерација на друга. Тој го користи методот Саенгион, кој ја зачувува виталната енергија на состојките недопрени и им овозможува на надворешните влажни полека да импрегнираат во состојките за да ја зачуваат нивната витална енергија. Доставете непосредна хидратација и исхрана на кожата . формулирано со традиционални корејски билки, женшен и цвеќиња . ја содржи целата енергија на природни домородни состојки на Кореја.