Women'sенска широка облик на Федора Шапка пролетно лето 126SH
  • Неодамнешно

Women'sенска широка облик на Федора Шапка пролетно лето 126SH

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слама федора гроздобер капа на сонцето визир направена од ткаени синтетички слама материјал за квалитет квалитетен капа за специјални прилики и формални работи како што се дериви, свадби и матурзи. Обем на главата : 23 1/4 2-1/4 "Рим 5 " Круна Women'sенска широка рид Федора капа пролетно лето 126 SH.