Кањон Риџ Голема машка плетена тава
  • Неодамнешно

Кањон Риџ Голема машка плетена тава

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие релаксатори на половината на кањонскиот гребен, плетените панталони, ќе ве одведат од работа до денес ноќта со удобност и стил. Тие ќе станат одлично основно парче во вашата гардероба. Механизмот за релаксација на половината се протега до 4 “, со што е лесно и удобно да се движи во текот на целиот ден. Направено со 100% мека ткаенина од памук од памук за безвременски изглед со кое било копче надолу кошула или поло. Овие панталони се модерно контрагирани со двојни плети, како и на џебови за заварување на цвест и заварување. За да се нагоре, тие се машини што се мијат за лесна нега. Со четири достапни бои, можете да изгледате добро без напор ден или Ноќ. Земја на потекло : Увезен кањон Риџ голем и висок релаксатор на половината Плетиран Твил Пант : 100% мек памук со праска. Двојни плети. Две предни џебови. Две копчиња за заварување на копчињата. Затворање на едно копче со Zip. Јамки на појас. Достапно во четири бои. Машина за перење.