Lee Riders Women's Midrise Straight Jean
  • Неодамнешно

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean

DEN 558.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Lee Riders Womens Midrise Straight Jean со предни џебови од лажички и иконични џебови со зашици со S-крива. Премиум истегнат тексас со рачно печење финиш. Womenените Мидрејс директно Jeanан : Ли возачи. Midrise одговара. Иконски џебови за грб со шиење на кривата. Заврши со рачно печење. Копчињата и навртките на Ли.