Сандали на реката Крокс Момци Свифтвотер
  • Неодамнешно

Сандали на реката Крокс Момци Свифтвотер

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Потомството на најпознатиот колекција на водата на Crocs, овие сандали имаат прилагодливи ленти со систем за затворање на кука и јамка за да обезбедат безбедно вклопување за секое дете. Тие ќе ги сакаат неверојатно удобните нозе на Крослит ™ на врвот на сипните надворешни страни, кои канализираат вода и нечистотија за подобра влечење за време на целото време на игра. Лесен, сандал со сите намени. Меки, флексибилни горе со пристаништа за да пролеат вода и остатоци. Конструкцијата со пена од крослит нема да апсорбира вода. Две прилагодливи ленти за удобно, безбедно вклопување. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.