Сино пристаниште, 'рѓа-Олеум креда ултра мат спреј, оз
  • Неодамнешно

Сино пристаниште, 'рѓа-Олеум креда ултра мат спреј, оз

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сино пристаниште, 'рѓа-Олеум кредана ултра мат спреј боја, 6 пакувања : боја на' рѓа-олејм со креда, создава ултра мат финиш и обезбедува одлична покриеност и адхезија на мебел и домашен декор. Погоден е за употреба на дрво, метал, керамика, стакло, платно и многу повеќе. Нежните, кредави финиш може да бидат потресени, давајќи им на проектите еден од еден вид, гроздобер изглед. Насликата се суши на допир за 20 минути; може да се постапува по 1 час. Користете на дрво, метал, керамика, стакло, платно и повеќе за да создадете гроздобер изглед. Формулата обезбедува одлична адхезија и една покриеност на палтото на повеќето површини за брзо завршување на проектот. Насликата се суши на допир за 20 минути; може да се постапува по 1 час. 12 мл може да опфати до 12 квадратни метри ултра мат финиш создава креда, мазен изглед. Специјализираната капа го елиминира заморот на прстите и нуди 360 °, технологија за спреј за секој агол.