DesignArt 'Составување на триаголна геометрија' Модерни и современи сет за покривање на Duvet
  • Неодамнешно

DesignArt 'Составување на триаголна геометрија' Модерни и современи сет за покривање на Duvet

DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облечете ја вашата украсена спална соба лесно со овој трендовски геометриски сет за постелнина . Овој елегантен модерен дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без микрофибер без брчки, гарантирајќи пријатна и освежувачка соништа цела ноќ и 2 Шамс . Близнаци димензии : . - Елегантниот модерен и современ комплет за кревети вклучува еден кревет и две стандардни перници што ви нудат комплетен пакет за дизајн . - живописни и нежни бои го осветлуваат вашиот простор и придонесуваат за жив и стилски сон Искуство . Овој геометриски комплет за кревети за очи е произведен со употреба на најубаво италијанско мастило со висока густина . Димензии на кралицата : .