Фантоскоп Делукс Мека ФАУ од овча кожа од овци, декоративни затворени простории за килим, нож, беж, пакет
  • Неодамнешно

Фантоскоп Делукс Мека ФАУ од овча кожа од овци, декоративни затворени простории за килим, нож, беж, пакет

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашиот модерен кадифен мек килим со неутрални бои може да направи елегантен додаток за осветлување на секоја просторија во вашиот дом за дома, користејќи го овој пријатна и удобна манголска килим со крзно, ќе создадете поканувачки простор и мирно чувство во спалната соба, дневна соба и игротеки. Килимот апсолутно ќе промовира топол, луксузен и пријатна амбиент кон вашиот дом. Донесете го во вашиот дом и уживајте во шармот сега. Направено со висококвалитетно меко манголско крзно што обезбедува најдобар допир и чувство. Околу 2 x 3 ft правоаголник 60 x 90 cm; Совршена големина за килим за домашна област. Faux Fur Area reg што се користи и за перниче за седишта за стол или декор за дневна соба во спална соба. Исчистете со влажна крпа, рамна суво. Супер меко крзно, со кожа чувство на дното.