Без граници јуниори лепенка џеб слаби фармерки, големини 1-21
  • Неодамнешно

Без граници јуниори лепенка џеб слаби фармерки, големини 1-21

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Имаме слаби! Ниту слаби фармерки на границите не ја одржуваат вашата игра со тексас силна. Изработени со допир на истегнување, така што ќе добиете удобно вклопување и ласкав среден пораст, овие фармерки со криво-гушкање имаат ладен изглед со предни и задни џебови. Додадете ги во вашата колекција денес. Само на. Материјал : 78% памук/21% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. одговара : слаби. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на двојно копче со поштенски мува. Ockебови : Две предни и задни џебови. Карактеристики : јамки за појас. Слаби џебни фармерки на јуниори од без граници.