Време на одмор Топло бело 3-функција LED ултра теле
  • Неодамнешно

Време на одмор Топло бело 3-функција LED ултра теле

DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Осветлете ја работилницата на Дедо Мраз оваа празнична сезона со време на празник 36 топло бело 3-функција предводена од ултра-тенок жица. Совршено за внатрешна или надворешна употреба, овој сет на светлина од 36 броеви ви овозможува да изберете од три различни функции : стабилно, трепкање и бледнее. Овој сет на светлина бара три батерии на АА (не е вклучено) и има тајмер шест часа, 18 часа одмор. Овој празничен сет на светлина е исто така одличен за осветлување на прозорците, украсување на влезната врата или огради од тремот или создавање на позадина вредна за фото. Совршено за украсување на венец или создавање празничен занаетчиски занает, сребрената жица е само нешто за суптилно украсување. Направете ја вашата куќа најмногу празнична во градот оваа година со време на празник 36 топло бело 3-функција предводена од ултра-тенок жица. Време на одмор 36 Топло бело 3-функција LED ултра-тенок жичен светлосен сет : Одлично за забави за одмор и украсување. LED ултра-тенок жичен сет на жица. Бара 3 батерии на АА (не се вклучени). Се одликува со тајмер за 6 часа, 18 часа одмор. Топли бели светла. Сребрена жица. Изберете од 3 различни функции. Користете затворено или на отворено.