Современа област за килим геометриски индиго, светло сиво затворено на отворено, лесен за чистење
  • Неодамнешно

Современа област за килим геометриски индиго, светло сиво затворено на отворено, лесен за чистење

DEN 1277.60

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете малку пизаз во вашиот простор со овој геометриски килим во внатрешна или надворешна современа област. Graphic Ogee Design е одличен избор за модерен или преоден декор. Совршено за затворено кал, влез, ходник, семејна соба, детска соба, подрум или каде било каде барате трајно и привлечно решение. Машината направена, моќност се наира од 100% полипропилен за да остане свеж на отворено на внатрешен двор, тремот, сончева соба, портокал, павилјон или палуба. Исчистете со благ детергент и црево со вода. Не бели. Современа површина килим (5'3 '' круг) геометриски индиго, светло сиво затворено на отворено, лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен современ стил со примарна индиго сенка и светло сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.