Печатени панталони со широки нозе на Terra & Sky Plus
  • Неодамнешно

Печатени панталони со широки нозе на Terra & Sky Plus

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слатко откритие! Задебелени, убави отпечатоци и цврст тон ги истакнуваат овие широки пантолони со нозе од Terra 24 ”. Затворање : Повлечете стил со еластична задна половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни наклонети џеб држете ги најважните работи. Карактеристики : сите отпечатоци или цврст тон. Plusенски плус широки печатени панталони од Terra & Sky.