Shell Panel I & II од сет на студиски уметности на отпечатоци од платно
  • Неодамнешно

Shell Panel I & II од сет на студиски уметности на отпечатоци од платно

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој сет на крајбрежни инспирирани карактеристики на триоа на прецизно обоени илустрации за школки во стилот на гроздобер. Нијанси на сина, бакарна, златна и зелена коалиција на врвот на овие цртежи во гроздобер стил на песок и школки. Суптилните прскања на боја додаваат текстура и разновидност на инаку утилитарен состав, одгледувајќи ја лесно забината позадина на самите платно. Овој сет на отпечатоци од giclee комбинира извонредни детали и квалитетно платно во еден прифатлив пакет. Нудејќи целосна печатење, кое опфаќа целокупност на платното, вашите нови уметнички дела исто така се подготвени да висат; Елиминирање на потребата за кадрирање. Shell Panel I & II од страна на студиски уметности сет од 2 печатење на платно печатење на платно. Одлично за декор за домови и канцеларии. Лесно е да се обеси. Завиткана галерија. Увезени.