Оригинални капаци на седиштето на автомобили во Дуразон, црно
  • Неодамнешно

Оригинални капаци на седиштето на автомобили во Дуразон, црно

DEN 592.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригиналните дикис 2 парчиња тешки црно -сиви седишта и потпирачи за потпирачи на глава го штитат внатрешноста на вашето возило од излевање, прашина, остатоци и дамки. Покривот на седиштето има двојно слоевито засилени области со висок сообраќај за крајна трајност, додека му дава на вашето возило одличен изглед за секоја сезона. Обвивките на седиштата и потпирачите за глава ја карактеризираат патентираната ласерска распоредување на странична технологија за воздушна торба и обезбедуваат меко и удобно чувство за секого. Обвивките на седиштата се дизајнирани со универзална апликација за вклопување што го прави вклопувањето на автомобили, камиони, спортски комунални возила и кросовери едноставни и лесни. Обвинетите на Express Fit може да се вклопат на повеќето седишта за корпи со прилагодливи потпирачи за глава и лесно можат да се исчистат на самото место. Оригиналните дикис 2 парчиња Дуразон автомобилски седишта ги опфаќа црните, 40291 WDI изградени според квалитетот и стандардите на оригиналниот бренд Дикис. Конструирани со двојни слоеви зони за засилување. Универзално вклопување, капаци на потпирачот за седишта и глава. Универзално вклопување за автомобили, камиони и SUV. Ги штити седиштата на возилото од излевање, прашина, остатоци и дамки. Странична воздушна торба безбедна со патентирана технологија за распоредување ласер. . Боја : Црна. Лесно за инсталирање со вклучени упатства . Грижете : Spot Clean со блага детергент и влажна крпа. Само воздух сув.