Пролет i буква памучна кујна крпа
  • Неодамнешно

Пролет i буква памучна кујна крпа

DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Персонализирајте ја вашата кујна со пролетната буква памучна кујна крпа. Пешкирот е совршен за виси на рачката на вратата на рерната како декор или за уредување на хаос. Изработката е мек, но издржлив памук што ќе издржи миење без да згасне и да носи. Машина за перење. Димензии : 17 "x 28 " курзивни иницијали со светли цветни дизајни. Совршено за виси да додадете декор во вашата кујна, истовремено чистење на валкани хаос. Машината што се пее за лесна грижа без да избледи и да изгуби издржливост. Долга трајна, двојна намена памучна измислица. Димензии : 17 "x 28".