Слим директно вклопување Jeanан со стрим
  • Неодамнешно

Слим директно вклопување Jeanан со стрим

DEN 367.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секој човек заслужува пар фармерки кои се удобни, издржливи и направени да траат. За среќа, тенок фармерки на Wrangler's® Проверете ги сите кутии. Тие се направени во мешавина од памук што може да се дише, со вистинска количина на истегнување и имаат тенок вклопување за елегантен, насочен изглед. Точно за формирање, овие фармерки доаѓаат овие фармерки се совршени за работа, игра или малку од двете. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32x32. Вклопување : тенок вклоп; права нога. Rise седи под природната половината; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Истегнете тексас ткаенина за удобно вклопување. Тенок директен фармерки за мажи од Вранглер.