Ирина ИНЕВЕН на прецизност на рутерот за пила за пила поставена лента за мерење на мерење на алуминиумска легура мерачи за тестирање на мерење
  • Неодамнешно

Ирина ИНЕВЕН на прецизност на рутерот за пила за пила поставена лента за мерење на мерење на алуминиумска

DEN 783.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвено : Опремено со куќиште за складирање, поставените шипки можат лесно да се носат без да заземат толку многу простор, исто така, можете да ги поставите во случајот за да ги одржите организирани, можете да ги дознаете лесно Вклучен.Опис : Корисно : Оваа лента за поставување рутер ви помага лесно да ги мерите и поставувате длабочината, висината и растојанието, обезбедувајќи ви чекори на горниот и долниот дел кога работите, да ја олесните вашата работа.