Стерлинг сребрен црно-позлатен флип прстен
  • Неодамнешно

Стерлинг сребрен црно-позлатен флип прстен

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој ринг-инспириран прстен ќе направи одличен додаток за еден ден на плажа. Тоа е сребрен прстен со прекрасен позлата на Рутениум. Дури има и уникатен шарм на флип -флоп. Овој прстен од 2,25 мм би изгледал одлично со секоја облека. Достапно во целата големина 8. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потекло : Тајландски стабилни изрази Стерлинг сребрен црно-позлатен флип прстен : Полиран финиш. Рутениум позлата. Направено во сребро. Бренд за стабилни изрази. Достапно во повеќе големини.