Графички маж за момчиња за момчиња
  • Неодамнешно

Графички маж за момчиња за момчиња

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врз основа на култниот стрип со исто име од Гарт Енис и Дарик Робертсон, момчињата го свртуваат жанрот на суперхерој на главата создавајќи свет во кој суперирани поединци и компанијата што ги контролира, ја злоупотребува нивната славна личност за корпоративна алчност. Кој ќе претставувате да претставувате на оваа машка графичка маица? Удобно е да се носат цел ден и добро со парови со која било облека, ќе додадете конфликт или ќе додадете радост на другите обожаватели на момчињата кои ќе посакаат да имаат и слатка графичка мета. Достапно во машка големина на маици и големи димензии на кошули за мажи. Добро, добро, добро. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.