Чуда нација момчиња џогерски панталони, големини 4- & хаски
  • Неодамнешно

Чуда нација момчиња џогерски панталони, големини 4- & хаски

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Панталоните за чудо нација џогер се совршен додаток на плакарот на вашето дете. Овој кул пар џогери промовира удобност со неговиот прилагодлив цртеж и истегната еластична лента за половината. Исто така, тоа е машинско перење, што го олеснува одржувањето. Стил со неговиот омилен графички печатен мета и отворено карирано копче надолу со патики за забавен и обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : Цврст и печатење : 98% памук/2% спандекс; Хедер : 77% полиестер/19% вискоза/4% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : цврсти бои или печатење на сите; еластично полите. Јогерс за момчиња од чудо нација.