Познати розови девојки џеб слаби фармерки, големини 7-16
  • Неодамнешно

Познати розови девојки џеб слаби фармерки, големини 7-16

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слаби фармерки на славните розови од 5 џебови се толку удобни што вашата девојка ќе се чувствува како да носи хеланки! Совршен за носење на училиште или за еден ден надвор од играње, овие фармерки совршено ќе се спарат со нејзините омилени патики и врвот. Достапно во 3 супер слатки миења, ќе сакате да ги добиете сите 3! Среден пораст. 25 "Inseam. Супер истегнување тексас. Слабиот фит. Поштенски мува со затворање на копчињата. 3 предни џебови. 2 џебови на задниот дел.