Деца од Garanimals Girls Graphic Tee со долги ракави, големини 4-10
  • Неодамнешно

Деца од Garanimals Girls Graphic Tee со долги ракави, големини 4-10

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Никогаш доволно графички маички! Тие се слатки, удобни и лесно се движат од училницата во викенд. Оваа графичка мета од 365 деца од Гаранималс е направена во мека, памучна мешавина, така што таа останува удобна цел ден, а долгите ракави се токму во врска со тие денови. Пар со фармерки или џогери и таа е поставена! Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : полу-опремена. Деколте : лажичка. Ракави : Долго. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Графички мета со долги ракави за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.