Легендарната работна облека за мажи на Ли
  • Неодамнешно

Легендарната работна облека за мажи на Ли

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издлабете го сопственото наследство со легендарниот столар Jeanан. Оваа работна облека Jeanан е опремена со сите најважни производи за столар што ги сакате, како чекан и дополнителни џебови за алатки за складирање додека сте во движење. Овој Jeanан е направен премија со сите детали за Ли што ги очекувате, и ексклузивни џебови на колкот Dungaree®. Среден пораст. Лабаво вклопување. Директно отворање на нозете. Две слатки предни џебови со џеб за гледање десно од носителот. Владетел и џеб на алатки од лево на носителот. Јамка на чекан. Комплетен џеб. Dungебови на колкот на Дунгаре. Детали за комунални услуги. Иконски етикетирање на Ли. 98% памук, 2% спандекс. Стил #112339182.