Чудо нација Момчињата ФАУ Шерпа-обложена Худи јакна со целосен поштенски патент, големини 4- & Хаски
  • Неодамнешно

Чудо нација Момчињата ФАУ Шерпа-обложена Худи јакна со целосен поштенски патент, големини 4- & Хаски

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете топло и трендовски во оваа худи -дневна худи. Дизајнирано со трајни материјали, ова момче од момче од Wonder Nation е изградена за абење и солза, додека сè уште обезбедува топлина и удобност со пријатна обвивка за faux sherpa. Јакната има преден патент, како и џебови наредени на Шерпа. Исклучиво на. Материјал : тело : 53% памук/47% полиестер; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Фронт со целосна зип. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на лепенка на страна. Карактеристики : Фаукс Шерпа наредена. Големини : 4-18 и хаски. Faux Sherpa Full Zip Hoodie за момчиња од Wonder Nation.