Воздухопловна креда Рамка за печатење на сликарство
  • Неодамнешно

Воздухопловна креда Рамка за печатење на сликарство

DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил : -образно. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина 24 "H x 16 " W x 1,5 "d - големина : -small 18 " - 24 ". Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 24 " h x 16 "w x 1. Големина 60 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 60". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Големина 24 " H x 16 "W x 1. -Рарт од Стив Кинг. Големина (24" H x 16 "W x 1. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Тип на производ : -Фракција уметност. Севкупна тежина на производот : 8 фунти. Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Пол : -нетрална. Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ".5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -16 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Предмет : Апстракт. Тип на производ : Графичка уметност. Временски период : современ. Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. Големина (36" H x 24 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1. Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Примарен уметнички материјал : хартија. Боја : повеќебојно. Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Средна : -икула печатена.