Кошула за кратки ракави на бен Хоган, голф, голф Поло, до 5xl
  • Неодамнешно

Кошула за кратки ракави на бен Хоган, голф, голф Поло, до 5xl

DEN 270.72

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Третка и забавно, ќе го сакате начинот на кој оваа кошула со кратки ракави од Бен Хоган ви помага да се истакнете во толпата. Ibrивописно, шарено печатење низ пределот на градите додава личност на оваа кошула, а светлосни градиенти бранови долж остатокот од кошулата додаваат возбуда и ви овозможуваат да ја покажете својата индивидуалност. Технологијата за управување со влага на Бен Хоган, моќност, може да ве одржи ладно и суво со цртање на потта од вашата кожа. Ткаенината од руно Powersoft ве одржува топло и завршува со дополнително меко чувство. Отпорна на ткаенина од ткаенина ја задржува оваа кошула изгледа одлично абење после абење. Бен Хоган изведба на машка маичка за кратки ракави Поло голф со само-јака и плоча со три копчиња. Powerwick : Fining Taber го привлекува потењето од кожата. Powersoft : Мекиот допир руно ве одржува топло. Отпорна на ткаенина од ткаенина ја задржува оваа кошула изгледа одлично абење после абење.