Атлетски работи Машки 8 Активни шорцеви од мрежи на ориз, 2-пакувања, до 3xl
  • Неодамнешно

Атлетски работи Машки 8 Активни шорцеви од мрежи на ориз, 2-пакувања, до 3xl

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали се упатувате кон теретана или само ќе се карате дома, овој атлетски работи машка оризова мрежна мрежа за кратко - 2 пакување ви дава двојно од сè што сакате во кратко изведба. Заедно со неговите атлетски вклопувања и активни карактеристики, овие шорцеви за влечење се направени со мрежа од ориз што овозможува многу дишење во текот на абењето. Лесната ткаенина е дизајнирана со технологија за влага за влага Driworks која ја апсорбира потта, ве одржува суво и удобно за целодневно носење. Овие активни шорцеви исто така имаат 4-насочно природно истегнување, што се движи со вас додека учествувате во која било активност на отворено или спорт. За дополнителна удобност, овие шорцеви за перформанси имаат етикета бесплатна ознака. Задржете се на оваа активна мрежа за мрежни мрежи за кратко - 2 пакет што ги има сите карактеристики на перформанси што ви се потребни за да бидете во чекор со вашиот активен животен стил. Атлетски работи Активни шорцеви од мрежи од 8 "Активни оризови, 2-пакувања, до 3 XL : моделот е 6'1" и носи големина M. приближно. in Seam : 8 ". Вклучува 2 шорцеви. Активно вклопување. Стил на влечење. Опфатен еластичен половината за дополнителна удобност. Етикета без ознаки за додадена удобност. Заштита на мирис. 4-насочно истегнување. 100% полиестер. Машината што се мие. Увезено. Активни шорцеви за мажи од атлетски работи. Кликнете овде за единечно кратко.