Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор се вклопува во Chevrolet Corvette
  • Неодамнешно

Енергетска стоп предна заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор се вклопува во Chevrolet Corvette

DEN 4260.16

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Замена на сопирачките за замена на акциите на акциите вклучуваат комплетен сет на авторски активности за замена на сопирачките на сопирачките и керамички влошки за еволуција на високи перформанси. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Тие се не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница. Овој прифатлив комплет за сопирачки за замена на акции е за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви е потребна моќност за напојување на сопирачката за замена на сопирачките! Подлога за замена на сопирачките за заптивка на акции и комплет за ротор • Z17 Evolution Carbon-Fiber керамика сопирачки сопирачки со сопирачки • Роторите користат G3000 леања и се 100% мелници избалансирани за перформанси на акции и безбедност • ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација • FITS : CADILLAC XLR 2009-2006; Chevrolet Corvette 2013-2005.