Madden Nycенски плус големина со големина на Fau Fur Fur
  • Неодамнешно

Madden Nycенски плус големина со големина на Fau Fur Fur

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа јакна со големина на Madden NYC Plus е нашата омилена причина да ги облечете сите! Мекото и нејасно крзно од крзно има затворање на кука и предниот дел од очите и совршено исечено полите. Колку и да е разноврсен колку што е ласкаво, облечете го на врвот на вашиот совршено постелен изглед или спарете го со некои уништени тексас на Маден Cујорк за визуе во центарот на градот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Затворање : Затворање на предниот дел на куката и окото. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : надворешно крзно од крзно; исечен. Мадден Cујорк плус големина исечена јакна од крзно за жени за жени.