Персонализирана двојка монограм покана за свадбен туш
  • Неодамнешно

Персонализирана двојка монограм покана за свадбен туш

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поканете ги пријателите и семејството на вашиот свадбен туш со овие персонализирани покани за забава за ангажмани. Додадете навестување за вашата лична талент на вашата свадбена канцелариски материјал. Користете ја нашата алатка за персонализација Лесна за употреба за да го направите овој дизајн во вашата покана за свадбен туш. Секоја покана за венчавки мери 5,5 "x 8,5". Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.