Нулум Пајсли Верона Гроздобер Персиски област килим, 9 '10 14', розова
  • Неодамнешно

Нулум Пајсли Верона Гроздобер Персиски област килим, 9 '10 14', розова

DEN 1310.08

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој суптилно потресен традиционален килим на персиската област е совршен додаток во секоја просторија. Направено од издржлива моќност на разбојни влакна, овој килим е направен да издржи редовен сообраќај на нозете, додека беспрекорно се меша со кој било постојен декор. Создадете дом за кој отсекогаш сте сонувале со нашите миленичиња и лесни за грижа за килими. Nuloom Verona гроздобер персиска област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 60% јута, 40% рециклиран памук. Поставување : затворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, канцеларија, кујна, влез. Вклучува не.