Атлетски работи машки и големи мачки плетени џогери, до 5xL
  • Неодамнешно

Атлетски работи машки и големи мачки плетени џогери, до 5xL

DEN 583.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичен џогер : спортски, кул, обичен и удобен. Атлетските дела го прават тоа повторно со овој пар плетени џогери со мажи со еластична половината за влечење за прилагодливо вклопување. Изработени во француски Тери Дизајн, овие џогери имаат меко чувство со дополнително истегнување за да се движат со вас на и надвор од теренот. Материјал : 67% полиестер/29% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Заштитена нога. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; опседнат полите на глуждот; Француски Тери заврши. Влечените плетени џогери од атлетски дела.