Емералд зелена луксузна фрлање перница 20in 26in
  • Неодамнешно

Емералд зелена луксузна фрлање перница 20in 26in

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако очите се прозорци на душата, тогаш оваа декоративна перница е прозорците за дизајнерската убавина на нечиј сон. Додадете посебен допир на текстура и удобност во вашиот простор за живеење со овој дизајнер Смарагд зелен луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од полиестер, памук и постелнина. *Бои : Емералд зелена *ткаенина Оригинал : Индија. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачана чиста чиста *Содржина на ткаенина : 64% полиестер, 12% памук, 12% постелнина, 12% вискоза *шема : Цврста смарагд зелена луксузна фрлање перница 20in x 26in.