Анавија Среќен 18-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан за роденденска картичка подарок за девојче, роденденски подарок за ќерка-[Сребрена ко?
  • Неодамнешно

Анавија Среќен 18-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан за роденденска картичка подарок

DEN 639.20

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Shappy Happy 18 -ти роденденски ѓердан картичка и подарок за накит Овој нежен роденденски ѓердан има шарм на коцка, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Секој ѓердан во оваа колекција доаѓа со незаборавен цитат отпечатен на картичка за желби за да ја искажете вашата убов. Тоа прави убав и искрен подарок за пријателска ќерка или сестра. Ѓердан од коцка од не'рѓосувачки челик е прекрасна и уникатна идеја за подароци за в Valentубените. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина на приврзок : 0,36 "LX 0.23" W. 16+2 "кабелски ланец. Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.