Голема машка бургундска текстурирана смокидо јакна со сатен врв лапел
  • Неодамнешно

Голема машка бургундска текстурирана смокидо јакна со сатен врв лапел

DEN 3360.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Реноар машка бургундска текстура смокинг јакна со сатен-врв лапел, постава : целосно обложена, затворање : 2 копчиња, број на џебови : 6, материјал : полиестер, рајон, стил : две копче, страничен отвор, отвор за отвор : двојно. Излезете во стил со оваа машка бургундска текстурирана смокинг јакна со сатен врв лапел од Верно модата. Ова добро изработено модерно прераскажување на смокиот јакна е совршено за секоја пригода или настан. Дизајнерските карактеристики вклучуваат прекрасна бургундска боја со елегантна шема, целосно наредени јакна со две копчиња со една јака со сатен, јака од врвови на лаптоп, два предни исечени предни џебови, сатен исечен џеб на градите со заварување со вграден во џеб плоштад, три внатрешни џебови, четири сатен манжетни за копчиња и двојни странични отвори. Оваа јакна е дизајнирана за човекот кој навистина разбира стил и софистицираност.